KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16694138
nr 1669 4138
Akvareller
2 st. Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Stockholmsmotiv, Från Karlbergskanalen, Signerad. Bildmått: 14x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:03:42
16/12 19:52:33